Jesteś tutaj

GitUp Git2 Pro

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w sob., 18/02/2017 - 06:38

Forums:

Recenzja przygotowana i opublikowana na YouTube przez: Kamil Brzeziński

"Moja opinia na temat kamery sportowej Git2 od GitUp. Zobacz co potrafi ten tańszy odpowiednik GoPro. Ta tania kamera naprawdę potrafi cuda. Recenzja oczywiście jak zawsze po polsku."

Film: 

Największymi zaletami tej kamerki są stabilizowane nagrania Full HD (1080P 60fps) oraz akcesoria np. zewnętrzny mikrofon, naręczny pilot zdalnego sterowania, silikonowa zaślepka ochronna na obiektyw czy kabel do FPV -> http://www.gitup.com/14-accessories . Co do minusów: cena ponad 600 zł kamerka relatywnie nowa a nie obsługuje 4K? No cóż, coś kosztem czegoś.

Główna różnica to obiektyw Git2 ma 170° ( w kamerce jest matryca Sony) a Git2P 90° FOV czyli bez efektu rybiego oka ( matryca od Panasonic). Rożnicę najlepiej widać na tym filmiku: https://youtu.be/evtvOWU-8as Co do oznaczenia GitUp Git2 Pro to skrót od Pro Packaging oznaczający, że kupujemy "profesjonalny" zestaw czyli kamera z obudową i akcesoria.

Polecam zobaczyć świeżą ( bo z marca 2017) o wiele ciekawszą i chyba bardziej obiektywną recenzje z TestTV (czyli wideorejestratory24.pl)
która zawiera sporo przykładowych sampli https://youtu.be/VZtGV72-HbA

Przyłączam się do pozytywnych opinii o tej kamerze, za te pieniądze nie można kupić nic lepszego! Jedyną prawdziwą niedoskonałością tej kamery jest jej androidowa aplikacja do obsługi kamery poprzez WiFi. Niestety aplikacja wiesza się i gubi często połączenie. I stad moje pytanie czy zamiast oficjalnej aplikacji GitUp (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gitup.gitup&hl=pl) można korzystać z jakiejś innej alternatywnej, uniwersalnej aplikacji na telefon lub tablet?

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.