Jesteś tutaj

Overmax

Overmax fold 9.5

Wysłane przez beerox w wt., 04/07/2023 - 13:05

Drodzy koledzy, 
mam drona jak w temacie Overmax fold 9.5 . Ogólnie jestem zadowolony , dron kupiony do nauki. W związku z nauką udało mi się już przyciąć nieznacznie gałązki czereśni i zahaczyć przy lądowaniu na ławeczkę o tę ławeczkę. Na razie śmigiełka są okej ale chciałbym dokupić zapasowe. Czy ktoś się orientuje jakie do tego modelu będą pasować? 
Pozdrawiam 

OVERMAX X Bee Drone 7.2 - DUŻY dron za niecałe 500 zł?

Obrazek użytkownika GadgetMan
Wysłane przez GadgetMan w pon., 20/04/2020 - 08:20
Embedded thumbnail for OVERMAX X Bee Drone 7.2 - DUŻY dron za niecałe 500 zł?

Dawno nie było tu niczego z Allegro.  Pomimo tego, że nie jest to nowy model, to OVERMAX X Bee Drone 7.2 jest wciąż bardzo popularny. Na Allegro lub bezpośrednio u dystrybutora (https://overmax.eu/dron-overmax-x-bee-drone-7-2-fpv) można go kupić już za niecałe 500 złotych ! Jak lata X Bee 7.2 zobaczcie na clipie przygotowanym przez "SpecialDrone"

 

Overmax X-bee

Obrazek użytkownika GadgetMan
Wysłane przez GadgetMan w wt., 17/07/2018 - 10:23
Embedded thumbnail for Overmax X-bee

Marka Overmax chyba już na dobre zadomowiła się na Polskim rynku, zdobywając serca polskich użytkowników tanimi modelami "latadełek". Oczywiście jak każda szanująca się marka na rynek wprowadzają coraz to ambitniejsze modele ...

Dziś na tapecie model: Overmax X-bee drone 3.3 Wi-Fi - nowy zwiadowca

overmax x-bee drone 7.1

Wysłane przez Pieras89 w pon., 14/08/2017 - 16:34

Ze wzgląd na to iż jestem nowy proszę was o wyrozumiałość ponieważ wchodzę dopiero w tematykę dornów.

Otóż mam problem z tym że dornem ( wiem że jakości najlepszej to on nie jest ale to miał być sprzęt na zaczęcie przygody z dornami) niestety...stało się coś strasznego...

Najprawdopodobniej jakiejś awarii uległ kontroler lotu tzn coś na płytce ponieważ po uruchomieniu drona on raz zapiszczy i mrugnie ledami po czym dalej nic i tak jest za każdą próba jego uruchomienia.

Dron dla amatora - do 400 zł.

Wysłane przez Ziomu w wt., 19/04/2016 - 14:14

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym zakupić pierwszego drona do 400 złotych do latania na zewnątrz i cyknięcia kilku zdjęć i jakiegoś filmu na facebooka. :D Chciałbym, aby spełniał następujące kryteria: Zasięg około 100 m (lub więcej :D ), zapis zdjęć i filmów na kartę SD (bez funkcji FPV, gdyż żaden producent nie ma dla mojego telefonu aplikacji), długi czas lotu (mogą być przerwy w locie ;) ), stabilny lot i łatwość obsługi. Chciałbym się zapytać, czy zasięg teoretyczny podany w tych dronach pokłada się z tym rzeczywistym?

Subskrybuj RSS - Overmax