Jesteś tutaj

Akumulatory do Ovrmax 9.0 GPS

Wysłane przez Kamil123 w pon., 12/11/2018 - 13:29

Witam. Mam następujące pytanie. Czy do drona Overmax x-bee 9.0GPS będzie pasowała ta bateria? (link poniżej)   https://www.gimmik.net/1800mAh_74V_40C_GPX_Extreme,o,18855.html?gclid=Cj...

Zgadza się pojemność i voltage (nwm jak po polsku) ale nie jestem pewien co do rozmiarów i formatu. Jeżeli nie, będę zobowiązany gdyby ktokolwiek polecił mi jakąś baterie do tego drona. Na oficjalnych stronach nie ma na yt też nie.... Na samą myśl o ładowaniu 5h a locie przez niecałe 20 minut siwieje.

Dodatkową baterię do modelu X-Bee 9.0 zamówić można np. poprzez formularz kontaktowy firmy Overmax https://ov.overmax.eu/kontakt-z-konsultantem/

Niestety, gdy dziś zapytałem o w/w baterię otrzymałem taką odpowiedź: "Dzień dobry, dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W chwili obecnej oczekujemy na przyjęcie baterii do tego modelu na stan magazynu serwisowego. Państwa mail został dodany do systemu. W momencie zmiany statusu otrzymają Państwo niezwłocznie wiadomość mailową..."

Brawo obsługa klienta w Overmax! Ja tez dostałem takiego maila z tą samą informacją. Czyli obsluga metodą Kopiuj - Wklej ! Brak słów.

Overmax nie jest producentem, oni tylko sprzedaja pod własną nazwą produkty made in china. 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.