Jesteś tutaj

DJI Mavic Pro

Mavic Pro a prawo

Wysłane przez Simpson w śr., 19/02/2020 - 20:20

Forums:

Witam, Posiadam DJI Mavic Pro i zastanawiam się nad zmianą na DJI Mavic mini żeby nie mieć tak dużych problemów z zmianą prawa 1.lipca 2020. Ale jeszcze się nad tym zastanawiam czy to ma w ogóle sens. I właśnie tutaj rodzi się moje pytanie. Czy posiadając Mavica mini będę mniej problemów z nadchodzącą zmianą w przepisach? Czy lepiej zostawić sobie Mavica pro i zaliczyć egzamin online i go zarejestrować? Chcę też zaznaczyć że latam rekreacyjnie, ale w różnych miejscach. I nie chciał bym latać Mavic Pro tylko nad łąkami.

Jak zacząć latać dronem?

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w czw., 26/12/2019 - 08:14
Embedded thumbnail for Jak zacząć latać dronem?

Jako, że od świąt w całej Polsce ( ...i nie tylko) mamy całą masę nowych "droniarzy" ... Gorąco polecam obejrzenie filmu Mikołaja Szczepka pt. "JAK ZACZĄĆ LATAĆ DRONEM? DJI MAVIC PRO"

"W tym odcinku pokazuje absolutne podstawy latania dronem. Odcinek przeznaczony szczególnie dla "droniarzy" przed swoim pierwszym lotem!"

Drony DJI w Chinach za PÓŁ CENY?

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w pt., 30/06/2017 - 20:28
Embedded thumbnail for Drony DJI w Chinach za PÓŁ CENY?

Forums:

Czy to możliwe, że w Chinach można kupić drony od DJI (Mavic Pro i Phantom 4 Pro) aż o połowę taniej? Ponieważ często bywam w Chinach i robię tam sporo zakupów, postanowiłem sprawdzić, jaka jest różnica w cenach europejskich i chińskich. Czy opłaca się lecieć do Chin na zakupy? Zabiorę Was do największego centrum elektroniki użytkowej w Guangzhou (Kanton) w Chinach, w centrum chińskiej branży elektronicznej, zaledwie 200 km od siedziby giganta dronów, firmy DJI, którą omawiam. Oprócz samych kwestii technicznych, możecie zobaczyć również trochę chińskich pejzaży ulicznych...

Subskrybuj RSS - DJI Mavic Pro