Jesteś tutaj

Dji Mavic Mini

Mavic Mini tryb FCC

Wysłane przez Lombardi w pon., 29/05/2023 - 11:28

Forums:

Witam, kupilem sobie pierwszego drona Dji Mavic Mini i w sumie jest mi wystarczajacy. Mam pytanie do znawców czy w roku 2023 jest możliwość przerobienia go na FCC? Dron posida najnowszy soft natomiast przeróbki z fake gps nie działają. Może ktoś ma jakieś pomysły?

Lądowanie na wodzie

Forums:

Kupiłem  zestaw do lądowania dronem na wodzie ( DJI Mini Mavic ) , po wystartowaniu mam komuukat o sybkim obracaniu się śmigieł i mam natychmiast wrócić i wyladować .

Standardowo dron lata idealnie , wychodzi na to że podczepione płozy powodują zawirowania pod smigłami , widziłem na YOU TUBE film i z takim zestawem dron latał , czy coś można zrobić ? 

 

Nie mogę sparować mavic mini z kontrolerem

Wysłane przez assan18 w czw., 10/09/2020 - 21:59

Forums:

Nie wiem czyja to jest wina motam się z tym od kilku godzin. Mam telefony motorola moto g7 play i asus zen fon max na motoroli w ogule nie dało się zainsatalować aplikacji na zenfon max udało się.

Jest to pierwsze uruchomienie mavica mini i nie wiem co mam robić  aplikacja dji fly kieruje mnie do sparowania drona z kontrolerem na obrazku pokazane jest jak rozłożyć drona (nie znam angielskiebo bo jestem starej daty) z tego co zrozumiałem na końcu wyświetla śię komunikat że nie można się połączyć.

DJI Mavic air 2 vs DJI Mavic Mini - test recenzja

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w sob., 23/05/2020 - 20:51
Embedded thumbnail for DJI Mavic air 2 vs DJI Mavic Mini - test recenzja

Forums:

"Test najnowszego drona od DJI - Mavic air 2. Przyznaję - DJI Mavic Air 1 nigdy nie był moim faworytem. Zdecydowanie wolałem DJI Spark, Phantom czy Mavic Mini. Nowy Mavic Air 2 ma odpowiedzieć na oczekiwania wielu osób wprowadzając nowe funkcje, lepszą kamerę, zdecydowanie lepszy podgląd i wiele innych. W cenie 3999 zł wydaje się to dron doskonały - czy faktycznie taki jest? Czy jest to dron dla początkujących? Czy lepiej zostać przy DJI Mavic Mini?"

Test oraz oprównanie przygotowane i opublikowane na YouTube przez: !Gadżet4u

Mavic Mini vs. Spark - Który lepszy?

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w pt., 06/03/2020 - 15:19

Forums:

Zapewne nie jedna osoba, która chciałaby kupić taniego, małego drona od DJI zastanawia się, który dron jest lepszy:

nowy Mavic Mini czy może starszy Spark ?

Dla wszystkich niezdecydowanych polecam dwa anglojęzyczne artykuły: https://store.dji.com/guides/mavic-mini-vs-spark/

oraz https://dronesgator.com/dji-mavic-mini-vs-dji-spark-vs-mavic-air/

Subskrybuj RSS - Dji Mavic Mini