Jesteś tutaj

Dostałem drony w prezencie

Wysłane przez Jurek51b w wt., 07/01/2020 - 16:32

Forums:

Jak w temacie dostałem kilka dronów w prezencie od przyjaciela. W zamyśle miały być dla moich synów, ale dwóch jest za małych, a starszy ma inne hobby. Ja jestem kompletnym laikiem, nie wiem nic na temat dronów. Trochę poszukałem w necie, ale to jak czytanie po arabsku. Wiem, że to nie są najnowsze drony, ale wiem, że nie były to tanie zabawki. Prosiłbym o informacje, co to jest i ile to może być warte. Kolega stwierdził,że mogę sprzedać, on ma nowsze i tyle.Zrobiłem składankę foto z dronami

 

 

Tagi:

Myliłem się, myśląc, że widziałem już wszystko ... Według mnie są trzy wersje tego, co widzimy w twoim wpisie.

  • Optymistyczna — masz bardzo dobrego i szczodrego przyjaciela, który ( .. jeśli to kmompletne zestawy) ot tak oddał ci parę tysięcy złotych? Każdy droniarz sam modyfikuje i udoskonala swoje modele a w konsekwencji są one o więcej warte niż takie ze sklepu "pudełkowe". Twój kolega musi być bardzo bogatym człowiekiem który miał GEST i życzyłbym sobie mieć takich kolegów.
  • Realna — być może jest to zwykła prowokacja mająca na celu wywołanie dyskusji typu shitstorm (gównoburza)
  • Pesymistyczna - droniki te są jeszcze gorące (...bo kradzione?) a ty próbujesz dowiedzieć się ile to warte, zanim to upłynnisz? Niestety za współudział i paserstwo są w Polsce dość wysokie kary ...

Kolego, żeby kraść takie zabytki, to chyba musiałbym być chorym złodziejem. Ja nie jestem ani chorym,ani zdrowym złodziejem. Co do kolegi, ma nowe inne zabawki, te co mi dał to juz takie starsze. A co do jego zamożności, nie patrzę mu do kieszeni,ani na konto. Od tego ma Żonę :)

Ostatnio mojemu koledze wytargali hubsanika z fotela dla pasażera. Oczywiście koszt wymiany bocznej szyby był większy od ceny zabawki. Co do wyceny; nadal uważam, że jest to wciąż sporo warte. Tarot 680 pro nadal chodzi na ebay po ok. 2 tys. pln. więc i Ty powinieneś swojego bezproblemowo sprzedać (choćby na części — jako dawca) drożej niż sugerowane przez Krzyśka 700 złotych. Cala reszta.. Zgadzam się z przedmówcami, trzeba wsiąść do ręki ocenić stan i modyfikacje a dopiero później wyceniać.

Zainteresowany jestem kupnem tego recera z walizką i googlami. Można prosić o jakieś namiary?

Proszę o to mój telefon 534736522. Drony nie są kradzione, tylko nie każdy zna sie na tym. I tyle. Zapytajcie mnie o strzelectwo, fotografię to mogę coś doradzić.

Muzeum, ramy, do których nie dokupi części zamiennych, silniki, których też już nie dokupi jak się któryś spali i bebechy, które wyszły z użytku kilka lat temu :/ Najwięcej warte są gogle, gopro i lipo 10k jeśli jest dobre, O małych dronach ciężko coś powiedzieć po samym wyglądzie nie znając bebechów, raczej więcej niż 200-300 zł za kupno w ciemno nikt nie da, platforma DJI, jeśli latająca i z aparaturą to próbowałbym od 600-700zł schodząc powoli w dół bo towar ogólnie rzecz biorąc już bardzo niechodliwy. 

 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.