Jesteś tutaj

#DJI

Jaki dron, DJI mini 2se czy DJI mini 3

Wysłane przez Miszka202 w sob., 07/10/2023 - 21:50

Forums:

Witam

Chciałbym zakupic swojego pierwszego drona w zyciu, moja uwagę przykuły dwa, DjI mini 2se oraz DJI mini 3. Nie jestem profesjonalnym fotograme, bardziej amatorem, dron służby do nagrywania filmików/ robienia zdjęc z wakacji, różnychj wyjazdów, apotem podawane byłyby obróbce w programach graficznych. Po obejrzeniu recenzji, przeczytaniu kilku artykułąch składaniam się bardziej ku DJI mini 2 se, ale chce jednak prosić o rade czy nie wpakuje sie w jakieś bagno. Będę wdzieczny za kazdą odp ;) 

Co robić nie mając DroneRadar

Wysłane przez MBO w czw., 10/08/2023 - 13:29

Cześć wszystkim, dopiero zaczynam swoją przygodę z dronami. Zacząłem zapoznawać ze wszystkimi regułami lotów BSP. I rozumiem, że potrzebuję trochę wsparcia na temat tego jak cała ścieżka na dzień dzisiejszy wygląda.
Założyłem konto PansaUTM oraz mam tam zatwierdzone certyfikaty operatora, oraz pilota (A1/A3); oraz dodano tam drona i też został zatwierdzony.

Model do zdjęć nieruchomości

Wysłane przez danielko w pon., 10/07/2023 - 23:33

Forums:

Dzień dobry,

Rozglądam się za kompaktowym dronem dla agenta nieruchomości. Główne przeznaczenie to zdjęcia i krótkie filmy nieruchomości z zewnątrz. Mam doświadczenie w pilotowaniu urządzeń do 1k.

Przyglądam się modelom DJI Mini 3 Pro oraz DJI Mini 2. Budżet to 5k.

Który z nich będzie Waszym zdaniem lepszy w powyższym celu?

A może jeszcze inny?

Subskrybuj RSS - #DJI