Przejdź do treści
Strona główna
DroneClub.pl
Menu konta użytkownika
  • Zaloguj

Ścieżka nawigacyjna

  1. Strona główna
Przez aros86 , 6 Czerwiec 2022

Mavic mini, czarny obraz na Samsung Galaxy S22

Zmieniłem telefon i pojawił sie problem. Dron podłączony mogę latać ale na ekranie zamiast widoku z kamery mam czarno. Jak zrobie zdjęcie czy nagram film to widać wszystko ale na dopiero na podglądzie po czasie. Czasem po kilku minutach czekania udaje się uzyskać obraz na żywo, ale nie zawsze...

O co chodzi? Jak to naprawić? Latanie bez podglądu traci sens.

Forum pilotów / operatorów dronów
DJI

Tagi

  • Samsung Galaxy S22
  • Brak obrazu z kamery na dronie
  • DJI Mavic Mini
Przez assan18 , 12 Wrzesień 2020

Coś tu nie halo.

Jakieś kilka dni temu kupiłem drona dji mavic mini wersja combo i tak sobie go potestowałem.

Naładowałem do pełna baterie założyłem klatkę na śmigła odpaliłem w domu dron wisiał cały czas w powietrzu.

Baterie wytrzymują 14-15 minut po rozładowaniu do 25-27 procent.

A miało być tak pięknie dron ma latać 30 minut wedłog producenta ludzie z youtuba zachwalają tego drona że lata im ponad 20 minut.

Mierzy to ktoś w ogóle????? Czy dji płaci za zachwalanie tego drona?????

Forum pilotów / operatorów dronów
DJI

Tagi

  • DJI Mavic Air Drone Fly More Combo
  • DJI Mavic Mini
  • Baterie
Przez assan18 , 10 Wrzesień 2020

Nie mogę sparować mavic mini z kontrolerem

Nie wiem czyja to jest wina motam się z tym od kilku godzin. Mam telefony motorola moto g7 play i asus zen fon max na motoroli w ogule nie dało się zainsatalować aplikacji na zenfon max udało się.

Jest to pierwsze uruchomienie mavica mini i nie wiem co mam robić  aplikacja dji fly kieruje mnie do sparowania drona z kontrolerem na obrazku pokazane jest jak rozłożyć drona (nie znam angielskiebo bo jestem starej daty) z tego co zrozumiałem na końcu wyświetla śię komunikat że nie można się połączyć.

Forum pilotów / operatorów dronów
DJI

Tagi

  • DJI Mavic Mini
  • DJI Fly
  • Parowanie drona z kontrolerem
Przez tom , 2 Listopad 2019

Jak Dji Mavic Mini zachowuje się na silnym wietrze?

Dji Mavic Mini waży niecałe 250 gram (czyli dokładnie tyle, co standardowa kostka masła) ... Czy takie maleństwo poradzi sobie z silnym wiatrem? Oficjalnie Mavic Mini może stabilnie unosić się przy prędkości wiatru do 8 m / s. Zastanawia was może, jak zachowa się ten dron przy wietrze powiedzmy 30-40 km/h ??? Koniecznie obejrzyjcie poniższy filmik (autorstwa DroneDJ):

Forum pilotów / operatorów dronów
DJI

Tagi

  • DJI Mavic Mini
  • Silny wiatr
DJI Mavic Mini

Partnerzy serwisu

OC pilota drona

Ostatnie komentarze na forum

  • Co to jest Hasselblad Camera ?
    1 week 1 dzień temu
  • DJI Mavic 4 Pro opinie
    1 week 1 dzień temu
  • Instrukcja obsługi aplikacji Drone Tower
    2 weeks 4 dni temu
  • Jak działają drony?
    3 weeks 2 dni temu
  • ATOM 2 Drone Firmware Update
    3 weeks 3 dni temu

Kanał RSS

Popularne Tagi na forum

BaterieDJI FlyDJI Mavic Air Drone Fly More ComboDJI Mavic MiniDji Mini 2DJI Mini 2 SEDJI Mini 4 Prodrony do 250gEachineHiszpaniaKlasa C1Książka o dronachLatanie dronemLatanie dronem za granicąOC pilota dronaPANSAPAŻPPodstawyPolska Agencja Żeglugi PowietrznejPotensicPrawo dronoweProblem z zasięgiemPrzepisy dronowe w PolsceTanie dronyUbezpieczenie dronaWB ElectronicsYuneec Typhoon Q500 4K
więcej tagów

Lataj bezpiecznie!

DroneClub.pl rekomenduje używanie aplikacji DroneTower oraz UAV Forecast

DroneClub.pl 2015-2025  | Nieformalny klub polskich pilotów / operatorów dronów
Drony - Forum dyskusyjne  | O nas | Napisz do nas

Forum dronowe DroneClub.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu, jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zbudowano na Drupal