Mam drona Dji Mini 2 SE i mieszkam w UK. Zakupilem licencje na niego, mam Operator ID i Flyer ID. I moje pytanie czy jak lece na wakacje np na Majorke, to czy ta licencja bedzie wazna tam? Jak wiadomo Uk nie jest juz w UE wiec nie wiem co teraz....
Czy ma ktoś z Kolegów lub Koleżanek doświadczenie w lataniu w Hiszpanii?
Wybieram się na Majorkę i chciałbym zabrać ze sobą mojego Air 2S celem lotów rekreacyjnych. Mam uprawnienia na A1/A3, nr pilota, operatora itd, w Polsce latam już od pewnego czasu zgodnie z wytycznymi operacji w danej kategorii.