Piła Aeroklub Ziemi Pilskiej

Obrazek użytkownika pildron.pl
Wysłane przez pildron.pl w śr., 06/07/2016 - 10:08
Krótki opis miejsca: 

Strefa zaznaczona kolorem czerwonym to obszar po którym można latać warunkowo, po uzgodnieniu z dyr. Aeroklubu. Strefa żółta dzielona będzie wspólnie z modelarzami. Zajęta jest tylko w trakcie zawodów czyli 4-5 razy w sezonie. Niestety ze względów bezpieczeństwa nie można samowolnie wjechać na teren aeroklubu i sobie polatać. Jednak praktycznie po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu nikt nie robi problemów. Strefy są wykoszone teren jast duży, miejsce do podładowania akumulatorków i wypicia kawy też jest.

Komentarze

Witam, szybkie pytanie: do kogo można dzwonić lub pisac w sprawie latania dronem na pilskim lotnisku? Czy są może ustalone jakieś dni i godziny w których na plycie można spotkać modelarzy?

Zdjęcie przedstawia zaznaczony teren w którym mogą się poruszać bezzałogowe statki powietrzne. Posiadamy łączność radiową w paśmie lotniczym, teren jest bezpieczny. Niestety żadnej samowolki. Wszystko po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrekcją AZP Piła

Cześć Tomasz

  Informacja trochę się zdeaktualizowała i nie ma już sekcji dronowej. Na chwilę obecną takie zapytanie można zadać do dyrekcji aeroklubu.  Jeżeli jest to jakiś projekt to po jego przedstawieniu i omówieniu z dyrektorem aeroklubu powinien on udzielić zgodę wpisując w plan Twoją obecność i realizację tego projektu.  Jednak samowolne korzystanie z przestrzeni lotniska-strefy,  na którym odbywają się operacje lotnicze ( szkolenie szybowcowe lub samolotowe) jest niezgodne z przepisami. 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
cztery + trzy =
Rozwiąż zadanie matematyczne i wpisz poprawną odpowiedź cyframi. Na przykład dla "dwa plus cztery =?" wpisz "6".