Jesteś tutaj

Sg907 instrukcja PL

Wysłane przez Fantomek w ndz., 17/05/2020 - 16:50

Forums:

Mam prośbe o pomoc potrzebuje instrukcję w PL do tego drona

Tagi:

Polskiej instrukcji obsługi nie znajdziesz, bo chyba nie ma? Jeśli by był jakiś polski oficjalny dystrybutor, to pewnie byłby zobowiązany do przygotowania takiej. Z tego, co wiem - to polskiego dystrybutora nie ma? ... a wszystkie modele SG907 kupowane są bezpośrednio z Chin.

Natomiast obsługa tego drona nie jest wcale zbyt skomplikowana. Do tego na YT jest cała masa tutoriali jak obsługiwać i jak latać tym dronem. Dwa pierwsze, lepsze przykładowe tutoriale:

Filmik już dawno potraktowałem jako instrukcje, na szczęscie dron jest intuicyjny i nie ma z nim problemu. Posiadam go od tygodnia, do zabawy i treningu przed kupnem czegoś lepszego, moim zdaniem jest idealny

Witam. Czemu jak łączę się z Wifi i włączam aplikacje to nie widać obrazu z kamery drona? 

Witam mam smartfon Huawei Mate 10 lite i czy da się to podłączyć do drona SG907 5G 1080P ?? 

Witam. Posiadam ten dron sg 907 i mam z nim problem bo jak nim latam to odwala mu i sam wzbija się do góry i potrafi odlecieć. Co jest nie tak? 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.