Jesteś tutaj

Phantom 4

Obrazek użytkownika GadgetMan
Wysłane przez GadgetMan w pt., 04/03/2016 - 22:30

Forums:

Nowy Pantom jest już dostępny www.dji.com/product/phantom-4 Zastanawiacie się co w nim nowego i kiedy pojawi się w Polsce?
Polecam wam artykuł "DJI Phantom 4 w pytaniach i odpowiedziach" http://cyber-shop.pl/blog/dji-phantom-4-w-pytaniach-i-odpowiedziach-.html

Film: 

Właśnie czekam na PH 4 bo narazie jest tylko preorder. Jak sie pojawi w sklepie lece go kupić. Ale zauwazyłem na filmach że gość który lata podkłada ścieżkę dzwiękową pod obraz z drona np. opowiada o miejscu które filmuje itp. Jak myślicie co by się do nagrywania dzwięku najlepiej nadawało ?

Do nagrywania wystarczy aplikacja Litchi, nagrywa dźwięk razem z obrazem z iPada lub poprosi każdy smartfon z podłączonym mikrofonem który można wypić w kołnierzyk. 

P4 dron samolatajacy, maszyna jest mega ale apki DJIgo średnia, używam jej ale do inteligentnego latania typu WayPoint wole Litchi, jest o niebo lepsza.

 

Witam! Mam problem. Specjalnie do sterowania PH4 kupiłem iPada 2. Przy pobieraniu aplikacji DJI GO system iPada twierdzi, że DJI GO jest niezgodny z urządzeniem. To ciekawe. Wiem, że wielu urzytkowników Apple'a ma z tym problem. Szczególnie po upgradzie do nowego IOS. Jak sobie z tym poradzić?

Test fotograficzno-filmowy Phantoma 4 PRO oraz porównanie z DJI Inspire 1 PRO (x5).

Film opublikowany na Youtube przez: Piotr Stodulski

Jest Super! ...ale stanowczo za drogi! Po drugie, oprogramowanie które ogranicza nas do latania tylko w miejscach które firma DJI uznała za bezpieczne np. w pobliżu stadionów lub w niektórych parkach nasz dron po prostu nie wystartuje, Możecie sprawdzić to sami na stronie http://www.dji.com/flysafe/no-fly

Minęło już trochę czasu, pojawił się DJI Spark, DJI Mavic, DJI Phantom 4 Pro. Dla niektórych szerokie porównania są zbyt obszerne, skomplikowane dlatego zebraliśmy kilka prostych punktów porównując 4 Pro z Maviciem (https://naddachami.pl/blog/ktory-dron-lepszy-dji-mavic-czy-dji-phantom-4...). My zdecydowaliśmy się na 4 Pro i nie żałujemy. Chociaż przed najnowszą aktualizacją softu jeszcze się wstrzymujemy bo nie ma zbyt dużo pochlebnych opinii na ten temat. Tak czy inaczej jakość zdjęć z powietrza możecie sami ocenić - ostatnie realizacje -> https://naddachami.pl/

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.