Jesteś tutaj

DroneTech World Meeting Toruń 2021

Obrazek użytkownika admin
Wysłane przez admin w czw., 21/10/2021 - 08:44
DroneTech World Meeting Toruń 2021

OFFLINE i ONLINE – Największe, cykliczne wydarzenie w Polsce poświęcone pojazdom, systemom bezzałogowym i autonomicznym. Spotkanie Biznesu, Nauki, Człowieka w niepowtarzalnej atmosferze.

VI EDYCJA DroneTech World Meeting Toruń  28-29/10/2021

Największa w Polsce impreza poświęcona dronom
i nie tylko

DroneTech to organizowana w Toruniu największa w Polsce impreza poświęcona dronom, pojazdom autonomicznym i bezzałogowym, kosmonautyce, sztucznej inteligencji i wszystkim nowym technologiom związanym z rozwojem inteligentnej metropolii XXI wieku. Już dziś można u nas podziwiać najnowsze rozwiązania techniczne, które, choć nadal są w fazie rozwojowej, to już niedługo będą nieodłącznym elementem świata jutra. Nie przegap okazji i odkrywaj razem z nami, co nowego słychać w świecie technologii dronów specjalistycznych i nie tylko. DroneTech to płaszczyzna, na które pasjonaci, naukowcy i biznesmeni mogą dyskutować i zapoznawać się z nowinkami w świecie technologii.

Drony specjalistyczne, pokazywane na toruńskim wydarzeniu, już za chwile będą dostarczać przesyłki czy jedzenie na wynos. Usługi dronem w biznesie już przecież można zaobserwować m in. w branży filmowej czy weselnej. Na targach technologii dronowych w Toruniu znajdziesz ciekawe rozwiązania, które z powodzeniem możesz zaimplementować w swoim biznesie i tym samym zwiększyć efektywność pracy. Giełda dronów, odbywająca się na targach, to także szansa zakupienia dobrego sprzętu przez miłośników i pasjonatów tej gałęzi technologii.

Więcej informacji (oraz zapisy) na stronie: https://dronetech-poland.com/

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.