Jesteś tutaj

MJX Bugs B5W Rev.B?

Wysłane przez SebaRoz w czw., 02/05/2019 - 11:08

Forums:

 MJX Bugs B5W - chciał bym takiego kupić. Znalazłem na allegro aukcje z dziwnie wysoką ceną ale informacją "w wersji Rev.B z poprawioną optyką i pracą GPS". Mam pytanie do znawców - jak rozpoznać wersje tego drona? Może uda się kupić taką "poprawioną" na Aliexpress ale nie wiem jak to zweryfikować - nigdzie poza tą aukcją nie znalazłem informacji o Rev.B. Będę wdzięczny za pomoc.

 

Dziwne, ale na stronie producenta nie znalazłem żadnej informacji o nowej, poprawionej wersji ...

Z ciekawości przejrzałem także aukcje z Bugs 5BW na eBay ... i też nic?

Czyżby najnowszy model z 2019 lub (co gorsza) chwyt marketingowy?

PS.  MJX Bugs B5W to świetny stosunek ceny do możliwości ;)

Cytuje za sprzedawcą: " Jesteśmy jedynym oficjalnym partnerem firmy MJX na Polskę. Dzięki temu jesteśmy Państwu w stanie zapewnić najnowsze produkty firmy MJX wraz z pełną polską gwarancją, polską instrukcją użytkowania oraz serwisem po sprzedażowym. Model ten to MJX Bugs B5W w wersji Rev.B z poprawioną optyką i pracą GPS w stosunku do Rev.A. Ta rewizja tego modelu jest dopuszczona do oficjalnej sprzedaży w Europie (wszelkie certyfikaty) i powstała dzięki uwagom testerów wersji na rynki azjatyckie..." http://rc-zone.pl/dron-mjx-bugs-b5w-gps-wifi-fpv-pl-dystrybucja-fv23-p-1... Może więc faktycznie rc-zone.pl jest tak dużą firmą, że MJX robi dla nich specjalne wersje?

Witam, proszę o pomoc czy znacie w kraju jakiś serwis Bugsa. Przy upadku na trawę z wys. 2 m przestał mu działać GPS i nie widzi satelitów. Może coś się w środku rozłączyło. Nie chcę wysyłać drona do Chin w ramach reklamacji. Wolę naprawić to w kraju. Będę wdzięczny za odpowiedź. Może być na moją pocztę vitto(ed)wp.pl

Witam mam pewien problem z nowo nabytej dronem. Konkretnie to nie chce mi się połączyć że smartfonem. Łącze się z wi fi drona I non stop czarny obraz. Próbowałem przez kilka aplikacji i nic. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Smartfon musi obsługiwać WiFi w standardzie 802.11ac (częstotliwość 5 GHz.)

Dron Mjx Bugs w wersji 5w obsługuje łączność poprzez 5G WiFi ( cytat z opisu tego drona "Remote Control: 5.8GHz Wireless Remote Control, WiFi Remote Control" ). Co oznacza, że twój telefon musi obsługiwać WiFi na częstotliwości 5GHz. Liste telefonów obsługujących ten standard znajdziesz na stronie: http://support.heartv.com/miscellaneous/5ghz-devices

Witam. Pytanie odnośnie drona z tematu, zakupiłam dziś próbowałam włączyć i nie ma połączenia drona do pada czy ktoś mógłby mi pomóc bo być może nie wiem jak co włączyć? Czy przyszedł uszkodzony pad, bo dron zaraz po włożeniu bateri odpala a pad go nie widzi. Proszę o pomoc. 

Nie za bardzo rozumiem, o czym myślisz pisząc "pad" ? Czy piszesz o tablecie, który chcesz sparować do podglądu na żywo? Czy też o dołączonym kontrolerze (aparatura) do drona? Jeżeli to tablet lub telefon to aby komunikował się z dronem musi obsługiwać 5G WiFi (patrz dyskusje i komentarze powyżej). Jeżeli natomiast masz problem z bindowaniem aparatury to koniecznie rzuć okiem na instrukcje obsługi ( strona 11) i postępuj krok po kroku według wskazówek tam zawartych.
Instrukacja obsługi Bugs5W: http://www.mjxrc.net/upload/201807/16/201807161411060720.pdf

Witam. Tak chodzi o ten sterownik, dron się włącza i miga na żółto, a sterownik nie reaguje na nic , pokazuje tylko że ma pełną baterię a bateria pod dronem na ekranie sterownika jakby była rozladowana choć była ładowana i nic się nie zmieniło. Ogólnie w instrukcji jest inny sterownik niż my posiadamy do tego drona. Niestety nie umiemy sobie poradzić..

Hej , powsiadam od lipca 2019 roku tego drona i jestem bardzi zadowolony , spełnia moje oczekiwania wzgędem ceny, jakość zdjęć też nie jest jak najgorszy chociaż też nie powala , nie mam wersji 4K nie wiem jak wygląda to w tych modelach , na mojej kamerze piszę tylko że jest to 1080p , natomiast fajna opcja jest sterowania podnoszeniem soczewki kamery z pilota :)

Cześć,

czy wszyscy może kupowali tego dorna na Ali ? Czy macie jakies sprawdzone sklepy ?

Dzięki

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.