Jesteś tutaj

Dziwne zachowanie drona F550 NAZA

Obrazek użytkownika Thomassino
Wysłane przez Thomassino w wt., 24/07/2018 - 08:57

Forums:

Witam.

Mam problem z moim dronem a mianowicie jak polecę około 50 metrów do góry to dron jak by traci kontakt z pilotem i po prostu stoi w miejscu.

Wtedy muszę podbiec i jak by złapać zasięg i odzyskuję kontrole, dodam że fail save nie reaguje w tym przypadku.

Jest jakaś opcja w NAZA-M V2 żeby to jakoś ustaswić żeby... no nie wiem wracało do punktu startu GPS???

Nie wiem do końca co się dzieje a boję się daleko latać żeby go n ie stracić bo już raz przygode miałem.

W sofcie od Naza mam ustawione na wysokość 300m i odległość 300m tak więc powinienem dużo dalej latać od odległości którą opisuje.

 

Aparatura to popularne Turnigy TGY 9X i wiem że mozna jkoś sprawdzić zasięg poprzez "Bind Range Test" który znajduje się na spodzie aparatury.

 

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

 

PS: za tydzień jadę na wakacje i chciałem trochę ponagrywać na sprawnym sprzęcie... teraz bym raczej nie zaryzykował... :)

 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.